Boek
Nederlands

Het derde boek

In Het derde boek van Frank van Pamelen leidt een spannende speurtocht naar een van de grootste mysteries uit de geschiedenis. Voor de fans van Dan Brown en Jeroen Windmeijer. Het is 15 augustus 2019, Maria-Tenhemelopneming, en in Siena maakt iedereen zich op voor de Palio, de spectaculaire paardenrace op het wereldberoemde plein. Professor Olivier Huizinga is met een vriendin een paar dagen in To
Titel
Het derde boek
Auteur
Frank Van Pamelen
Taal
Nederlands
Uitgever
Amsterdam: Ambo|Anthos, © 2021
282 p.
ISBN
9789026356391 (paperback)